Добротний килим – незамінний атрибут будь-якого житла. Він надає кімнаті особливої чарівності, а, будучи, до того ж, розумно підібраним, дарує всьому інтер'єру декоративну завершеність та інтер'єрну логічність.
Особлива актуальність притаманна рельєфним килимам, що відрізняються особливою текстурою, різноманітністю стильових рішень та об'ємною фактурою. Рельєфні килими в нашому інтернет магазині – це справжні витвори мистецтва, переконайтесь у цьому самі!
Представляю Вам нову колекцію килимів Bella.
Виробництво Туреччини.
Ворс поліпропілен.
Висота ворсу 13мм.
Щільність 490 тис.т.м.
Розмір: 1.60х2.30 Овал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bella |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Джут, Поліпропілен |
| Форма килима | Овальний |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для вітальні, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Коричневий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Щільність ворсу | 490000 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Ширина килима | 1.6 см |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴





