Добротный ковер – незаменимый атрибут любого жилища. Он придает комнате особенное очарование, а, будучи, к тому же, разумно подобранным, дарит всему интерьеру декоративную завершенность и интерьерную логичность
Представляю Вам абсолютно нову колекцію килимів Bella.
Виробництво Туреччини.
Ворс поліпропілен.
Висота ворсу 13мм.
Щільність 490 тис. точок.м.
Розмір : 1,6х2,3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bella |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для вітальні, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Основа килима | Джут |
| Щільність ворсу | 490000 точок/кв.м |
| Склад килима | Поліпропілен, Джут |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 1.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 190 ₴/кв.м

